Turnaj mladších žáků v Chotěboři jsme vyhráli

FK Česká Bělá – Tis 0:0

FK Česká Bělá – Proseč 4:1 (Novák 2, Tecl 2)

FK Česká Bělá – Věžnice 3:0 (Novák 2, Tecl)

FK Česká Bělá – Ždirec nad Doubravou 2:1 (Tecl 2)

V prvním zápase jsme soupeře z Rozsochatce tlačili. Jenže prostor před jeho brankou byl přehuštěný (hrálo se 5+1), tak jsme dlouho nemohli dát gól. Nakonec to na sebe vzal kapitán Honza Novák a utkání rozhodl. Ve druhém zápase s Tisem gól nepadl. Do třetího zápasu jsme mezi sebou prohodili útočníky a góly konečně začaly padat. Proseč hrála velmi dobře, ale jak se tlačila k nám, tak jsme několikrát podnikli rychlý protiútok a Jirka Tecl dvakrát skóroval. Dva góly dal i Honza Novák. Za stavu 4:0 uspěl jednou i soupeř. Věžnice přijela s nejmladším týmem a tak to bylo na jednu branku. Fotbal to nebyl moc koukatelný a díky velmi, ale velmi přehuštěnému prostoru před brankou jsme nedali ani moc gólů. No a čekal nás poslední zápas, který rozhodoval o vítězi. Nám stačila i remíza, protože Ždírec měl o dva body méně. Z utkání jsem měl obavy, protože Ždírec hrál předtím velmi dobrý zápas proti Rozsochatci a my jsme toho s Věžnicí moc nepředvedli. Ale opak byl pravdou. Naši hráči soupeře přehrávali, měli množství střel, ale nemohli dát gól. Soupeř pak ve 12. minutě utekl a dostal se do vedení 1:0. Následně jsme přežili obrovskou šanci soupeře a zase jsme převzali otěže zápasu. Během dvou minut Jirka Tecl otočil zápas a po zápase jsme se mohli radovat z vítězství na turnaji.