Odložený zápas v Žirovnici mladší žáci prohráli

2. 5. 2019

K původně prvnímu utkání, ke kterému jsme neodjeli, jsme se dostavili po vstřícnosti soupeře až nyní, ve středu 24.4. Bohužel nás zase nejel plný počet, ale jen 8. V první šanci jsme se ocitli my, ale Teclův pokus gólman bezpečně pokryl. Poté nás domácí nepouštěli na jejich polovinu, ale výborně pracovala jak obrana tak i gólman. První gól vstřelili domácí, když po levém křídle se nebezpečně dostával jejich útočník před branku a dobíhající Radim Mrtka trefil jak míč, tak soupeře a byl nařízen pokutový kop, který domácí proměnili. Po této situaci jsme se opět probrali a vytvářeli jsme si šance hlavně z brejků, které ale k naší radosti nevedli. A tak těsně před poločasem jsme dostali druhý gól, když si neporozuměli Radim Mrtka a Šikner a útočník měl lehkou práci a zvýšil na 2:0.

Druhý poločas se nesl v duchu prvního. Domácí nás mačkali a chtěli dávat góly, my hrozili z brejků. Po jednom našem jsme měli dát gól, když po dlouhém pase sklepl Tecl na Atiu a ten šel sám z křídla, ale zakončení bylo slabé a tak nás domácí ihned z protiútoku ztrestali na 3:0. Deset minut před koncem se po výkopu našeho brankáře hezky uvolnil Jirka Tecl, ale byl faulován a následný přímý volny kop sám postižený proměnil střelou do pravé šibenice - 3:1.