Hodnocení 8. mistrovského utkání ve Ždírci nad Doubravou

Žírec n/D - FK Česká Bělá U15 12:0 (6:0)

Čas: 9:00. Rozhodčí:

Mistrovské utkání – 8. kolo

Základní sestava

Pokorný – Zich, Vágner, Škarýd, Křípal – Klement, Jůzlová, Brabec, Lehotský J. – Kovařík

Bez brankáře a v deseti jsme asi odehráli naše nejlepší utkání. I když to tak samozřejmě podle skóre nevypadá. Místy jsme dokázali asi poprvé udržet míč na svých kopačkách, byť to pořádně nevedlo k ohrožení soupeřovi branky. Ve druhém poločase jsme 20 minut drželi skóre 6:0. Je velkou škodou, že Lukáš Pokorný ve velké brance nepředvídí to samé co v té pro mladší žáky. Troufnu si říci, že s brankářem bychom více jak 6 gólů nedostali.

Ondřej Pavlas

Ždírec n/D - FK Česká Bělá U13 4:1 (1:1)

Góly: Atia

ČK: 0:0

Nedělě: 14. 10. 2017

Čas: 10:45. Rozhodčí:

Brabec – Tecl, Křípal, Pokorný, Dospěl – Atia, Novák, Pavliš – Fikar (Hlaváčková, Šikner, Lehotský T.)

Poté, co se soupeř ujmul v 17. minutě vedení, jsme my dokázali Atiou ve 28. minutě vyrovnat. První poločas tak skončil 1:1. Ve druhém se logicky projevila fyzická převaha soupeře hrajícího s téměř celým týmem ročníku 2005. Po 10 minutách Ždírec utkání rozhodl ve svůj prospěch. Nevadí, pro nás další slušné utkání.