Sestava: Rakušan - Jindra, Lébl, Harvalík - Rosický, D. Kubát, Šumpich, Pleskač, Korejtko - Jungr, Kučírek (46. Kubát II.).
Rozhodčí: Čejka
Branky: Šumpich 2
Diváci: 30

V Jeřišně se dne 31.3. 2008 přepisovali dějiny českobělského fotbalu, kdy historicky k prvnímu utkání klubu nastoupili dorostenci.
Domácí působili fotbalovějším dojmem a to vedlo k jejich zahrávání spousty standartních situací, ve kterých byli nebezpečný. Ale většinu z nich pochytal výborně chytající Rakušan. Překonán byl pouze ve 30. minutě - 1:0. o osm minut později vyrovnal Šumpich. Po přestávce hosté přidali v nasazení, bojovnosti a větším odhodláním po bodovém zisku. Za snahu byli odměněny v 70. minutě, kdy historickou první výhru trefil Šumpich - 1:2.

"Domácí byli lepším týmem, ale mi jsme body urvali obrovským srdíčkem a nasazením. Za to chci kluků poděkovat, zejména Rakušanovi v bráně": zhodnotil utkání asistent trenéra Martin Klimeš