Sestava: Beran - Kubát, Lébl, Jungr, Jindra (46. Harvalík) - Rosický (25. Titz), Košťál
               Šumpich, Zoulek (25. Pleskač) - Hodboď, Benc (75. Korejtko).
Branka: 62. Hodboď
Rozhodčí: Kutil
Diváci: 40

Českobělský dorostenci nezopakovali výkon z Veselého Žďáru a na domácí půdě prohráli. Ve 22. minutě se nádherně trefil z 18 m hostující hráč - 0:1. Ke konci poločasu spálil tutovku Benc, který ze dvou metrů přestřelil prázdnou branku a o minutu později šel sám na gólmana Hodboď, ale trefil pouze jeho nohy. V 60. min. hosté utekli už na rozdíl dvou branek po chybě v bránění - 0:2. Za dvě minuty vrátil do hry domácí Hodboď - 1:2. Jenže domácí si už žádnou šanci nevypracovali a hosté stačili ještě vítězství pojistit třetí brankou - 1:3.

"Tento zápas rozhodl konec prvního poočasu, kdy jsme Bencem a Hodboďem neproměnili dvě stoprocentní šance. Pak už to bylo křečovitý a utrápený zápas. Věřím, že kluci zlepší přístup k fotbalu a od toho se na jaře budou vyvíjet i výsledky". zhodnotil zápas trenér Petr Veselka