Sestava: Kytka - Kubát, Rakušan, Kreidl - Pátek (80. Šumpich), Hospodka, So-
                botka, M. Souček (46. Klimeš) - Běhounek, Mazánek (85. Zadina), L.
                Souček.
Branky: 75. Polák (PK) - 22. M. Souček, 45. L. Souček, 72. Sobotka (PK)
Rozhodčí: Mošner - Höffer, Chvojka (laici)
Diváci: 100

Domácí nastoupili posíleni o "áčkaře" Poláka a Lukačinu a na hře domácích se to projevilo. Dlouhá Ves byla velmi nepříjemným soupeřem a jako jeden z mála hrál s námi otevřenou partii. Mohl se odehrát velmi pěkný fotbal pro lidi pod pěknou kulisou, protože domácím přijelo fandit asi dvacet diváků z Velké Losenice, kterí dopoledne kontumačně vyhráli v Mírovce, kdyby do něj svými nesmyslnými výroky nevstupoval rozhodčí Mošner, který celé utkání fotbalově ovlivnil. Tak se lidi nebavili fotbalem,ale výroky rozhodčího Mošnera. V 16. minutě našel L.Souček bráchu Michala, ale toho vychytal dobře chytající Rérych. O šest minut později našel Mazánek rozběhnutého M. Součka a ten otevřel skóre utkání - 0:1. Ve 30. minutě hlavičkoval L. Souček do brankáře, který jen balon vyrazil před sebe a Mazánek přestřelil odkrytou branku. V 38. minutě začal úřadovat rozhodčí Mošner, který asi nepostřehl nové pravidlo a nařídil penaltu za ruku, kterou si hráč sám nastřelil od země. K penaltě se postavil dlouhoveský mladíček Pospíchal, který situaci nezvládl a penaltu kopnul dva metry vedle pravé tyče Kytkovi branky. Ve 40. minutě čaroval Kytka, kdy skvělým zákrokem zneškodnil hlavičku Lukačiny. V poslední minutě prvního poločasu byl faulován Pátek. K trestnému kopu se postavil L. Souček a z 18. metrů se trefil nádherně od tyče do brány - 0:2 Po přestávce se nechali českobělský hráči zbytečně zatlačit a domácí se snažili s výsledkem něco udělat. V 61. minutě byl ve vápně faulován Rakušan, ale píšťalka rozhodčího Mošnera zůstala němá. Což se nelíbilo hostujicímu trenérovi a dal to jasně panu rozhodčímu na jevo, za což byl vykázán z lavičky. V 72. minutě už odpískána penalta byla i na druhé straně a Sobotka s přehledem zvýšil na 0:3. O tři minuty později to ovšem bylo opět "kompenzováno" a domácí kopali druhou penaltu, ke které se postavil zkušený Jiří Polák a dal výsledku konečnou podobu - 1:3. V 87. minutě se ještě vyznamenal Kytka, kdy vychytal Melouna.

"Hráče jsem nabádal, že nás nečeká jednoduchý zápas, protože domáci nastoupili s Polákem a Lukačinou, kteří hru domácích hodně pozvedli. Měli jsme hlavně s Jirkou Polákem velké problémy, je to hráč kterému prakticky nejde vzít balon a jeho síla je i při standartkách. Výhra je podle mě zasloužená a těžce vydřená. Já nerad hodnotím výkon rozhodčího, ale to co dokázal na hřiští vyplodit pan Mošner, to chápe asi jen on sám. Klukům chci poděkovat nejen za výhru v Dlouhé Vsi, ale za celý podzim". zhodnotil utkání trenér Petr Veselka