Velké Losenici jsme doma oplatili podzimní porážku

27. 4. 2013

Po špatných výkonech se českobělští hráči představili proti Velké Losenici zcela v jiném světle. Dobře si uvědomovali, že jim soupeř na podzim uštědřil jedinou prohru a to v poměru 3:0. Na domácím hřišti však hráči předvedli zcela odlišný výkon. V prvních dvaceti minutách zcela ovládli hru a soupeře do ničeho nepouštěli. Odměnou jim za aktivní hru byl vedoucí gól, když Marek Pleskač dobře zatáhl míč po levé straně, předložil ho Šumpichovi, který nedal hostujícímu gólmanovi šanci - 1:0. Potom hra na patnáct minut ztratila spád a nakopávanými míči se před Rýdla dostávali též hosté, ale větší šanci si nevypracovali. Druhý gól vstřelili domácí po dlouhém autu Pechy, kdy se prosadil Klement - 2:0. Po přestávce se hrál oboustranně nepřesný fotbal plný nepřesností. Přesto se do úniku dostal Klement a důrazný L. Souček zvyšoval na 3:0. Poslední slovo měl opět L. Souček, který proměnil únik na gólmana - 4:0.

"Myslím zcela zasloužená výhra. V prvních dvaceti minutách nevěděl vůbec soupeř co má na nás hrát. Škoda, že nám toto tempo hry nevydrželo delší dobu. I přes neobdržený gól nejsem moc spokojen s naší obrannou hru, ve které děláme moc chyb. Po prohře Chotěboře C v Malči nás v sobotu čeká zápas jara. Chci poprosit fanoušky bělského fotbalu, aby nás v hojném počtu přijeli povzbudit," zve na zápas trenér Petr Veselka.