V těžkém zápase s Keřkovem B jsme vybojovali důležité vítězství

8. 5. 2013

Ve středeční dohrávce IV. třídy skupiny A přivítali fotbalisté FK České Bělé na svém hřišti rezervu Keřkova, která přijela posílena o několik hráčů A-týmu. Od začátku hosté byli agresivnější, bojovnější a domácímu favoritovi hodně znepříjemňovali život. Přesto si domácí vytvořili náznaky šancí, ale ujal se až dlouhý aut Pechy, který poslal za pomoci hostujícího hráče za záda gólmana Wagnera Roman Hospodka - 1:0. Hubené poločasové vedení chtěli fotbalisté České Bělé co nejdříve navýšit, ale buď netrefili branku nebo je vychytal výborný Wagner. Ujala se až pěkná kombinace ze 70. minuty, kdy si naběhl levý bek Marek Pleskač a přesným centrem našel hlavu Romana Zemana - 2:0. Konec zápasu si domácí už pohlídali a získali tak vydřené tři body.

"Oproti druhému poločasu v Chotěboři, kde jsme podali nejlepší jarní výkon, nemohu být s herním projevem spokojený. Těší mě pouze zisk tří důležitých bodů a cením si, že jsme je urvali, když se nám herně nedařilo. Všichni se už těšíme na zápas v Mírovce," řekl k utkání českobělský trenér Petr Veselka.