Jdi na obsah Jdi na menu

V Malči jsme vybojovali důležité body

29. 9. 2012

V Malči se odehrál vyrovnaný zápas, ve kterém si více gólových příležitostí vypracoval lídr tabulky IV. třídy, skupiny A fotbalisté České Bělé. V 18. minutě byl faulován Marek Pleskač a z trestného kopu se Roman Zeman nemýlil. Jenže vzápětí vyrobili hosté chybu v bránění, kterou korunoval Sobotka vlastním gólem - 1:1. Ještě do poločasu se prosadil navrátilec do sestavy po zranění třísel Lukáš Souček a dal výsledkovou podobu prvního poločasu. Po přestávce byl nejvíce vidět Šumpich, který se dostal do dvou stoprocentních šancí, ale vždy nechal vyniknout domácího gólmana. A když už gól dal, tak mu charakterní domácí mávač odmával ofsajd, který nebyl. Když se neujala ani střela Zemana, který trefil břevno, radovali se hosté z výhry 1:2.

Hodnocení trenéra Petra Veselky:  "Naše hra nebyla optimální, proto si musíme výhry více vážit. Zklamala mě hra obránců, kteří vytvořili spoustu individuálních chyb."