V Borové jsme uhráli plichtu

30. 9. 2018

Do utkání nenastoupil Martin Šumpich, který laboruje s kolenem a vypadá to, že nebude asi do konce sezony.

Hned na začátku utkání nám propadl levý obránce Hary a domácí útočník postupoval na Losu, který jeho  pokus zlikvidoval. Naši první střelu na bránu zařídil dělovkou z 35. metrů Plevis, ale domácí golman byl pozorný a vyrážel na roh. Chvilku na to jsme si vypracovali závar před domácí brankou a na Brnce zívala prázdná brána, ale balon do sítě nedopravil. V 35. minutě se dočkali domácí vedoucího gólu, když dalekonosnou ránu Losa vyrazil konečky prstů na břevno a odražený míč už domácí dopravli do naší branky 1:0.

Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny, když vystřídal nevýrazný a i chybující Haryy, nahradil ho Milda Krejdl a do útoku jsme dali rychlonohého Kasu. V 55. minutě jsme se dočkali vyrovnání, když Milda nahrával Sukymu a ten přehodil obránce na nabíhajícího kasu, který dal golmanovi housky a bylo to 1:1. Nadále jsme si vytvořili převahu, ale domácí nás v 67. minutě srazili na kolena, když zvýšili na 2:1. (Domácí i naši fanoušci říkali, že zakončující hráč byl v ofsajdu, ale Šumpa ho nemávl).V 89. minutě jsme měli výhodu rohového kopu na který šel i náš brankář, který ovšem pobavil diváky, kdy nejprve odhodil kšiltovku a následně se pro ní vracel. Byl z toho tak rozhozený, že nevěděl v tu chvíli co dělat. nakonec se nám podařilo vyrovnat až v nastaveném čase, kdy Plesky propálil vše co mu stálo v cestě. Jak říkal předseda, byl to haluz gól když tak bylo 10 tečí a nějak se to do tý brány doplazilo. Ale i takové góly se počítají a i díky tomuto gólu držíme podzimní neporazitelnost.