Jdi na obsah Jdi na menu

Střelecká mizérie pokračovala i v Leštině

1. 5. 2015

K odloženému utkání jsme nastoupili bez Jirky Zvolánka, Pavla Rosického a už tradičně bez Lukáše Součka a Martina Šumpicha. V prvním poločase jsme měli výrazně více ze hry než domácí, ale je to už obehraná píseň, ve finální fázi jsme nebyli schopni dobře vystřelit. Dokumentoval to například Vláďa Pleskač, který se dvakrát objevil sám před brankářem, ale místo rány z voleje se snažil o zasekávačky, v první případě uklouznul, po druhé jeho střela byla spíš malá domů. I další hráči si počínali podobně a když už se hezky akrobaticky zády k brance trefil Martin Pátek, zasáhl pěkně gólman domácích. Domácí měli v prvním poločase jen dvě šance, v první šla střela jejich hráče mimo, při druhé pěkně zasáhl náš brankář.

I po poločase jsme se snažili vstřelit gól, bohužel jsme vytvořili dvě chyby. Po nejistém zákroku našeho brankáře kopali domácí zbytečný roh a při něm jsme špatně pokryli jejich hráče a ten se hlavou trefil přesně k tyči. Potom jsme museli hru otevřít a domácí hrozili nebezpečnými brejky. Po jednom z nich trefili na brankové čáře ruku našeho stopera Martina Ondráčka, ten byl vyloučen a kopala se penalta. Pan "krajský" rozhodčí Sýkora píská podle 20 let starých pravidel, protože náš hráč měl ruku u těla a ani jí objem svého těla nezvyšoval. Prostě pan rozhodčí zaspal dobu a potvrdil, že fotbal je fakt pěkná žumpa. Nic na tom nemění, že domácí hráč bránu z penalty netrefil. V 10 jsme už těžko mohli něco dokázat, i když tak dvě dobré šance jsme si ještě vytvořili, Ale ani ty jsme nedali a tak domácí po brejku a špatně zahraném ofsajd systému uzavřeli skóre na 2:0.