Sestava: Kytka - Kubát (55. Kreidl), P. Souček, Hospodka - Pátek, Klimeš (70.
              Šumpich, Běhounek, M. Souček - Mazánek, Rakušan (68. Lébl), L. Souček
Branky: L. Souček 4, Pátek - Najbrt, Vašák
Rozhodčí: Kutil
Diváci: 70

Domácím se povedl úvod proti nebezpečnému Herálci a již v 7. minutě se ujali vedení Pátkem po nahrávce Rakušana - 1:0. V 19. minutě trefil M. Souček tyčku. O čtyři minuty začal svoje galapředstavení L. Souček, kdy po pasu P. Součka zvýšil na poločasových -  2:0. Po přestávce zvýšil opět L. Souček už na - 3:0 a zdálo se být o výsledku rozhodnuto. Jenže tradičně se domácí uspokojili vysokým vedením a zápas začali vypouštět. Za to byli už v 58. minutě potrestány heráleckým Najbrtem - 3:1. Když v 85. minutě hosté snížili na rozdíl jediného gólu zásluhou Vašáka - 3:2, začali se domácí o výsledek bát . Hosté vše vrhli do útoku a do tevřené obrany je v 90. minutě trestal L. Souček - 4:2. A totéž se mu povedlo již ve druhé minutě nastaveného času, kdy dal svojí čtvrtou branku v zápase a dal výsledku konečnou podobu - 5:2.

" S výsledkem jsem spokojen s předvedenou hrou již nikoliv. To co si hráči dovolí za stavu 3:0 je neomluvitelné. Jasně vyhraný zápas dokážou neskutečným způsobem zdramatizovat a nemění na tom ani fakt, že jsme dali dvě branky do otevřené obrany hostí. Máme teď herní útlum a musíme se z něho dostat jen poctivou prací v tréninku. Chválím gólového Lukáše Součka, který ty šance umí proměnit". zhodnotil utkání trenér Petr Veselka