Jdi na obsah Jdi na menu

Přestřelku v Hněvkovicích jsme zvládli

14. 10. 2018

Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře, když hned v první minutě chyboval Koldy a střelu domácích Losa vytáhl na roh. Za chvíli jsme e mohli radovat my, když Kasy proběhl celé hřiště, centrem našel Sukyho, který ovšem z penalotového puntíku střílel mimo. V 7. minutě si Koldy zakopl o svoje nohy a domácí útočník se i díky pomocí teče prosadil - 1:0. Ve 22. minutě jsme se dočkali opravdu náhodného vyrovnání, když po rohovém kopu (rozehrával Martínek) se ke střele dostal Sob, ale trefil tyč a po odrazu od tyče do obránce skončil míč v brance 1:1. Už v 25. minutě jsme mohli jít do vedení, když Plevis našel dlouhým nákopem Martínka, tomu ale šanci od kopaček ufouknul vítr. Domácí se přeci jen dostali do vedení, když ve 40. minutě se prosadili střelou z přímáku cca ze 45 metrů - 2:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili beze změn(na vystřídání bylo minimálně 6 lidí) a už po sedmi minutách jsme se dočkali vyrovnání. Milda rozehrál roh, který domácí obránce prodloužil až na Sukyho  ten vracel před branku a Kasï jen uklízel 2:2. V61. minutě bylo ještě veseleji, jelikož se nám podařil obrat. Kasi vybojoval ve středu hřiště míč, nahrál mezi beky Pleskymu jenž uklidil míč tam kam patří - do branky 2:3. Dále jsme si vytvářeli šance, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit - Kasi sám na golmana. V 85. minutě jsme měli výhodu rohového kopu a situace probíhala následovně(nevím kdo jak hlavičkoval) - roh -> závar -> hlava ->golman vyrazil -> hlava ->břevno ->hlava -> nad - konec šance. O minutu později domácí rozehrávali přímák opět z půlky. Nákop na malou bednu, Losa asi spal na čáře, nějak do toho vběhl a domácí to dokopali do sítě 3:3. Naštěstí ještě nebyl konec. V 88. minutě jsme poblíž domácího pokutového území házeli aut na Plevise, který prošel do vápna a trefuje se ke vzdálenější tyči 3:4.