Pouťové utkání vyznělo pro Českou Bělou

7. 5. 2022

Česká Bělá se musela v Dolním Městě, kde probíhala pouť bez zraněných Šrámka, Donta, Tomáše Kohouta a z rodinných důvodů Šumpicha.  Začátek utká se hrál oboustranně neatraktivní utkání. V 19. minutě uvolnil Beránek nabíhajícího Janáčka, a ten na zadní tyči Pochtiola, který poslal Českou Bělou do vedení - 0:1. Navýšit vedení mohl Jakub Kasal, ale toho v jasné pozici vychytal domácí gólman Venc. Deset minut před poločasem opět Beránek uvolnil krásným obloučkem Štefáčka, ten nechytatelnou střelou zvyšoval na - 0:2. Po přestávce se podařilo navýšit vedení hostů Matěj Kasal - 0:3. Třináct minut před koncem předvedl pěknou individuální akci Krejdl  a byl po zásluze odměněn gólem - 0:4.

Hodnocení trenéra: "Podali jsme herně nejlepší výkon jara a po zásluze vyhráli. Potěšilo mě, že jsme zápas dohrávali se čtyřmi mladíky a naše hra se na kvalitě nezměnila a vychytaná nula brankáře Görnera," zhodnotil zápas trenér Petr Veselka.