Po dvou lepších výkonech jsme ve Ždírci propadli

29. 4. 2023

Po dvou dobře herně odehraných zápasech odjížděli fotbalisté České Bělé k derby zápasu do Ždírce nad Doubravou. Prvních dvacet minut se hrál vyrovnaný fotbal, ale bez větších příležitostí na obou stranách. Až ve 21. minutě Klimeš neodehrál míč z vápna a připravil jednoduchou úlohu pro Zahradníka – 1:0. Sedm minut před poločasem vyrazil Görner trestný kop před sebe a Bílek pohodlně zvýšil na – 2:0. Po přestávce si dal Pochtiol vlastní gól a bylo po zápase. Na odpor se hosté už nezmohli a naopak domácí přidali další tři góly.

Trenér Petr Veselka: Zbytečně jsme degradovali výkony z dvou předešlých zápasů. Ve Ždírci rozhodl první poločas, kdy jsme domácím věnovali vedení o dvě branky. Mrzí mě zranění Milana Krejdla a Honzy Klímy a vyloučení Luboše Sobotky.