Další dohrávka - další porážka

17. 5. 2023

Domácí opět nastoupili v hodně okleštěné sestavě, která podala nadprůměrně bojovný výkon a devátému celku bétřídní tabulky nedarovala nic zadarmo. Hosté byli fotbalovější a hlavička jejich nejlepšího střelce Tlačbaby skončila nad brankou. Potom předvedli dvě slibné akce domácí, kdy Škaryd prodloužil na zadní tyč Janáčkovi, který byl faulován, ale rozhodčí Sýkora pokutový kop neviděl. Zanedlouho se podobná akce opakovala, ale tentokrát na zadní tyči adresáta nenašla. Osm minut před poločase se Jamné dočkalo vedení po rohovém kopu, kdy se prosadil Kubín. Po přestávce se do slibné šance dostával Tomáš Kohout, ale toho zradil podmáčený terén. Potom se hezky prosadil Klimeš a sedm minut před konce dal konečnou podobu výsledku opět Kubín a znovu po rohovém kopu – 0:3.

Trenér Petr Veselka: Hrálo se oboustranně velice bojovné utkání. Jamné bylo důraznější v naší šestnáctce, kdy se dvakrát prosadili po rohu a dvakrát zazvonila tyčka. Pozitivní je, že jsme uhlídali střelce Tlačbabu a podali výkon na hranici našich možností. Opět musím pochválit Martina Škaryda, který se v 53 letech srdnatě bojoval. K jeho bojovnosti se přidali ostatní. Musím pochválit všechny za bojovnost a totální nasazení. Mrzí mě dva inkasované góly po rohových kopech.