Jdi na obsah Jdi na menu

Ani zlepšený výkon v Leštině na body nestačil

Úvod utkání patřil domácím hráčům, kteří si vypracovali čtyři gólové příležitosti, ale buď neměli seřízenou mušku nebo byl na místě českobělský gólman Görner. Potom začali být aktivnější hosté a ve 12. minutě se dostali do vedení zásluhou Tomáše Kohouta. O jedenáct minut později bylo na hostující lavičce ještě veseleji, když si centr do vlastní branky srazil Miroslav Forejt – 0:2. Do další šance se dostal Štefáček, ale jeho střela těsně minula levý dolní roh domácí branky. Po přestávce si hosté opět vybrali slabší desetiminutovku, čehož Leština využila k vyrovnání. Nejdříve zapadl za Görnera centr leštinského hráče. V 57. minutě se vyrovnat podařilo dorážkou Sobkovi – 2:2. Následně hosté předvedli festival zahozených šancí, kdy šance T. Kohouta, Součka a Honzy Klímy po gólu přímo volaly. V 82. minutě po hrubé chybě hostující obrany se prosadil Švanda, který otočil výsledek zápasu. Na konečných 4:2 upravil Mišovic do prázdné branky, kdy hosté měli gólmana ve vápně při rohovém kopu.

Trenér Petr Veselka: Sehráli jsme zajímavé utkání. V prvním poločase kromě úvodní pětiminutovky jsme byli lepším týmem a po zásluze šli do vedení. Chybou bylo, že jsme do poločasu nepřidali třetí gól. Hosté nás ve druhém poločase přišpendlili do naší šestnáctky na deset minut, a to jim stačilo k vyrovnání. Potom se hra vyrovnala, my si vytvořili několik vyložených šancí, ale bez kýženého efektu a za to nás soupeř ke konci potrestal.“