Ž.K : ??

Diváci
50

Denk ( Kytka) - Pecha, Souček P., Klimeš, Polreich, - Pátek,  Zienbenbürger, Sobotka, Kubát, - Benc, Souček L.

Vedoucí tým IV. třídy Česká Běla začala poměrně aktivně a celoplošným napadáním v prvních dvaceti minutách velmi znepříjemňovala hráčům Borové rozehrávku. Šance a pěkné akce ale v tomto úseku hry pohříchu nebyly k vidění ani na jedné straně. Poprvé se připomněli hráči z Havlíčkovy Borové, ale R. Klement mířil v samostatném nájezdu pouze do Denka. Pak se dvakrát zastřeloval i soupeř, ale Veselý neměl nejmenší problémy. Teprve v 25. minutě se R. Klementovi podařilo utéct obránci a před prázdnou branku předložit Blažkovi. 1:0. O několik minut později postupovali Blažek s Němcem sami na jednoho obránce, Němec dostal ideální přihrávku ale naprosto sám z malého vápna trefil pouze brankáře. V 35. minutě prošel obranou Bělé R. Klement a zvýšil na 2:0. V další možnosti nebyl M.Klementovi gól uznán a po jedné z mála pěkných akcí vytáhl Denk Štefáčkovu tvrdou střelu z hranice šestnáctky nad břevno. Druhý poločas přinesl snad ještě méně fotbalovosti, než tomu bylo v půli první. Favorit z Borové předváděl také fotbal jako ze čtvrté třídy a předvedl se snad nejhorším výkonem za poslední rok. V 70. minutě se po pasu za obranu podařilo nejlepšímu hráči hostí Sobotkovi snížit na jednobrankový rozdíl. Po tomto varování se alespoň trochu probrali hráči Havlíčkovy Borové z letargie a vypracovali si několik příležitostí. Dvakrát vyhrál bělský brankář svůj minisouboj s Blažkem a tentýž hráč hlavičkoval po pěkném Němcově centru jen těsně mimo. Nakonec se mu přeci jen podařilo vstřelit branku, kdy po závaru napálil míč nekompromisně pod břevno. Čtvrtou branku přidal opět R.Klement, který uklidil do sítě míč po Fruhbauerově střele. Na druhé straně se při samostatném nájezdu zaskvěl dobrým zákrokem i P. Veselý a tak se již skóre do konce utkání nezměnilo. Havlíčkova Borová tak přes bezkrevný výkon nad snaživým soupeřem zvítězila tříbrankovým rozdílem.